Style

Slow Wedding

Kwiecień 1, 2017

Filozofia Slow life skierowana jest do tych z nas, którzy zmęczeni są już ciągłym biegiem i stawiają na jakość, spotkanie ze sobą i drugim człowiekiem.

 

Czym zatem będzie Slow Wedding? Ceremonią w której liczyć się będzie przede wszystkim drugi człowiek,szacunek do ludzi, natury, do całego świata. To coś więcej niż „wesele w stylu”. Przygotowania będą niespieszne, celebrujące każdy moment. Każdy element dekoracji czy potrawy wykonany z pieczołowitością, wykorzystując skarby regionu i okraszony radością. Mniej będzie liczył się przepych i elegancja, a bardziej swoboda i naturalność. Slow Wedding na pewno będzie nietuzinkowe i skrojone na miarę. A wszystko w rodzinnej i domowej atmosferze. Brzmi jak bajka?

Jeśli marzysz o takim ślubie i weselu możemy je dla Ciebie zorganizować. Wybierzemy zaufanych podwykonawców, polecimy salony sukien ślubnych z nie tylko bajecznie pięknymi, ale też sukniami tworzonymi i szytymi z poszanowaniem dla wytwórców i natury, w menu znajdą się dania regionalne – wykwintne a zarazem „jak u mamy”, a dekoracje ceremonii i przyjęcia oddadzą Wasz charakter.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Visit Us On FacebookVisit Us On PinterestVisit Us On Instagram