Nasze Pary

Tutaj możecie podejrzeć niektóre Pary, które zdecydowały się na usługi Miss no more. Nic nas tak nie cieszy jak radość Nowożeńców i poczucie, że wszystko poszło tak jak sobie zamarzyli!

O+S

Międzynarodowo i swojsko. Polska gościnność i dopracowanie szczegółów, a w efekcie niezwykle udane przyjęcie w Boszkowie. Urocza Para Młoda, uroczysta ceremonia i szalona zabawa do rana. Ach, niech ta radość nie opuszcza Was do końca świata!

 


 

A+B

Dolny Śląsk, podgórze. Maleńki kościółek i rodzinna atmosfera. Szarość i margerytki. Piękny ślub, a po nim tradycyjne polskie wesele zakończone zabawą do białego rana! A dla gości po szalonej nocy SPA w hotelu. Naturalnie i idealnie.
Młodej Parze życzymy wszystkiego co najlepsze.

J+A

Szklarska, zima, pełno śniegu. Luz, śmiech i wzruszenie. Jakże ciężko było wyjeżdżać opuszczając bajkową scenerię i niezwykłą, ciepłą atmosferę… Młodej Parze życzymy tyle miłości by każdy śnieg i każdy lód topiła 🙂

 

D+M

Styk Wielkopolski i Kujawsko-pomorskiego. Jeziora, las, maleńki biały kościółek i sala z drzewem w środku. Hucznie ale rodzinnie. Latawce, tiul i frezje. Dużo Miłości!